Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
minx2
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2007
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
45 Meet the Parents (2000) - Nov 06, 2007
Mini-Review: good fun
89 Sleepy Hollow (1999) - Nov 06, 2007
Mini-Review: Love it even though I hate christina ricci, amanda r is wicked
68 Mars Attacks! (1996) - Nov 06, 2007
Mini-Review: love it
50 Unbreakable (2000) - Nov 06, 2007
Mini-Review: good but only once, crap if you know the ned
10 Space Jam (1996) - Nov 06, 2007
Mini-Review: stoopid but i love taz
100 E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Nov 06, 2007
Mini-Review: love it, used to scare me when he was in the bushes aaaah
60 Syriana (2005) - Nov 06, 2007
Mini-Review: good but slow
93 Crash (2005) - Nov 06, 2007
Mini-Review: Thandie Newton is so good and I even like sandra Bollox in it shocking
89 All About My Mother (1999) - Nov 06, 2007
Mini-Review: i cried like a baby...so touching...
60 Sister Act (1992) - Nov 06, 2007
Mini-Review: so dumb but so fun
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with minx2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?