Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
miroslava
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Location: Bulgaria
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 Largo Winch (2008) - Jun 16, 2009
99 The Secret of Moonacre (2008) - Jun 10, 2009
50 Wrong Turn (2003) - Jun 08, 2009
50 Baby on Board (2009) - Jun 08, 2009
87 Ben X (2007) - May 31, 2009
100 Slumdog Millionaire (2008) - May 30, 2009
90 Recep Ivedik (2008) - May 29, 2009
90 North Face (2008) - May 29, 2009
70 Burn After Reading (2008) - May 26, 2009
99 New in Town (2009) - May 18, 2009
Mini-Review: fresh and funny
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with miroslava. Why not go rank more films, then come back and check it out again?