Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mirrorquiz
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
Recent Rankings
56 Gothika (2003) - Aug 13, 2007
73 Finding Neverland (2004) - Aug 13, 2007
24 xXx (2002) - Aug 13, 2007
75 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007
60 Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007
40 Elf (2003) - Aug 13, 2007
60 Jawbreaker (1999) - Aug 13, 2007
80 The Aviator (2004) - Aug 13, 2007
60 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
85 Sin City (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mirrorquiz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?