![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
miserlou | |
![]() |
Movie Buff - 486 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2006
Location: USA
|

| 89 | Die Hard (1988) - Nov 18, 2010 |
| 92 | The Social Network (2010) - Nov 18, 2010 |
| 72 | Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills (1996) - Nov 18, 2010 |
| 80 | Iron Man (2008) - Jul 10, 2008 |
| 75 | Definitely, Maybe (2008) - Jul 10, 2008 |
| 85 | The Sting (1973) - May 21, 2008 |
| 76 | Rocky IV (1985) - May 21, 2008 |
| 51 | Super Mario Bros. (1993) - May 21, 2008 |
| 62 | The Avengers (1998) - May 21, 2008 |
| 72 | The Nightmare Before Christmas (1993) - May 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |