miss707

miss707
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2014
Location: Zagreb, Croatia, Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Nothing normal about me :)

more Recent Ratings

65 17% Miss Congeniality (2000) - Rated 10 Nov 2014
70 24% Quantum of Solace (2008) - Rated 10 Nov 2014
80 50% Speed (1994) - Rated 10 Nov 2014
72 30% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 10 Nov 2014
80 50% Die Hard 2 (1990) - Rated 10 Nov 2014
80 50% Thank You for Smoking (2006) - Rated 10 Nov 2014
90 84% Ghostbusters II (1989) - Rated 10 Nov 2014
82 58% The Pianist (2002) - Rated 09 Nov 2014
64 13% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 09 Nov 2014
80 50% Gangs of New York (2002) - Rated 09 Nov 2014