![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
miss_chris86 | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2010
Location: Canada
|

| 17 | Can't Hardly Wait (1998) - Jan 15, 2010 |
| 75 | Grease (1978) - Jan 15, 2010 |
| 84 | Be Kind Rewind (2008) - Jan 15, 2010 |
| 82 | Snatch (2000) - Jan 15, 2010 |
| 73 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jan 15, 2010 |
| 80 | The Big Lebowski (1998) - Jan 15, 2010 |
| 70 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Jan 15, 2010 |
| 80 | Being John Malkovich (1999) - Jan 15, 2010 |
| 57 | Liar Liar (1997) - Jan 15, 2010 |
| 59 | Legally Blonde (2001) - Jan 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |