Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
missfish
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
0 S. Darko (2009) - Dec 19, 2009
100 Donnie Darko (2001) - Dec 19, 2009
90 Dan in Real Life (2007) - Dec 19, 2009
90 Rushmore (1998) - Dec 19, 2009
70 Children of Men (2006) - Dec 19, 2009
90 The Game (1997) - Dec 19, 2009
100 Crash (2005) - Dec 19, 2009
90 Memento (2001) - Dec 19, 2009
95 Across the Universe (2007) - Dec 19, 2009
95 Sleepy Hollow (1999) - Dec 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with missfish. Why not go rank more films, then come back and check it out again?