Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
misterdc
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2011
Location: Akron, Ohio, USA
Recent Rankings
85 Million Dollar Baby (2004) - May 29, 2011
35 Alice in Wonderland (2010) - May 29, 2011
90 Elf (2003) - May 29, 2011
75 Along Came Polly (2004) - May 29, 2011
45 The Hangover Part II (2011) - May 29, 2011
95 The Hangover (2009) - May 29, 2011
78 Napoleon Dynamite (2004) - Mar 25, 2011
86 Kung Fu Panda (2008) - Mar 25, 2011
95 Airplane! (1980) - Mar 25, 2011
93 Iron Man (2008) - Mar 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with misterdc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?