![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
misternu | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 70 | An American Tail (1986) - Sep 21, 2010 |
| 100 | Casino Royale (2006) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Shrek (2001) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Live Free or Die Hard (2007) - Sep 21, 2010 |
| 0 | Signs (2002) - Sep 21, 2010 |
| 0 | Space Jam (1996) - Sep 21, 2010 |
| 100 | Back to the Future (1985) - Sep 21, 2010 |
| 99 | Death to Smoochy (2002) - Sep 21, 2010 |
| 100 | Run Lola Run (1998) - Sep 21, 2010 |
| 80 | The Thing with Two Heads (1972) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |