misterrick

misterrick
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 12% Hulk (2003) - Rated 16 Feb 2012
75 52% A Clockwork Orange (1971) - Rated 16 Feb 2012
50 12% National Treasure (2004) - Rated 16 Feb 2012
80 71% Titanic (1997) - Rated 16 Feb 2012
75 52% The Waterboy (1998) - Rated 16 Feb 2012
85 84% Tremors (1990) - Rated 16 Feb 2012
70 38% Reservoir Dogs (1992) - Rated 16 Feb 2012
75 52% Million Dollar Baby (2004) - Rated 16 Feb 2012
80 71% The Last King of Scotland (2006) - Rated 16 Feb 2012
80 71% Full Metal Jacket (1987) - Rated 16 Feb 2012