misterzaku

misterzaku
Film Freak - 563 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2012
Location: Burington, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 95% Up (2009) - Rated 22 Aug 2012
55 19% Ransom (1996) - Rated 22 Aug 2012
65 46% Jackass: Number Two (2006) - Rated 22 Aug 2012
65 46% Above the Law (1988) - Rated 22 Aug 2012
65 46% Rocky III (1982) - Rated 22 Aug 2012
71 80% Dead or Alive (1999) - Rated 22 Aug 2012
21 1% The Forgotten (2004) - Rated 22 Aug 2012
68 63% Fearless (2006) - Rated 22 Aug 2012
55 19% Airheads (1994) - Rated 12 Aug 2012
60 29% Beverly Hills Ninja (1997) - Rated 12 Aug 2012