Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mitch_h
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: May 25, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
90 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
85 Amadeus (1984) - Aug 13, 2007
80 American History X (1998) - Aug 13, 2007
80 American Psycho (2000) - Aug 13, 2007
90 Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007
20 Anger Management (2003) - Aug 13, 2007
90 Audition (1999) - Aug 13, 2007
80 Band of Outsiders (1964) - Aug 13, 2007
95 Barton Fink (1991) - Aug 13, 2007
80 Before Sunrise (1995) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mitch_h. Why not go rank more films, then come back and check it out again?