![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mitdasein | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2006
Location: USA
|

| 85 | Groundhog Day (1993) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Transporter (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Elf (2003) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | March of the Penguins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Seven (1995) - Aug 13, 2007 |
| 100 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Weather Man (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Jules and Jim (1962) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |