![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mitskobay | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Contact (1997) - May 30, 2011 |
| 100 | Jurassic Park (1993) - May 30, 2011 |
| 80 | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - May 30, 2011 |
| 90 | Spider-Man (2002) - May 30, 2011 |
| 90 | The Terminal (2004) - May 30, 2011 |
| 70 | As Good As It Gets (1997) - May 30, 2011 |
| 95 | Twister (1996) - May 30, 2011 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - May 30, 2011 |
| 95 | It's a Wonderful Life (1946) - May 30, 2011 |
| 85 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Sep 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |