Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mitsu
Film Freak - 645 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2009
Location: Lithuania
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Julia (2009) - Feb 07, 2012
70 Breaking Dawn (2004) - Feb 03, 2012
80 Half Light (2006) - Feb 03, 2012
80 Moneyball (2011) - Feb 03, 2012
70 Melancholia (2011) - Jan 06, 2012
70 Mouth to Mouth (2005) - Dec 04, 2011
90 Vampires Suck (2010) - Dec 04, 2011
90 Tadas Blinda. Pradzia (2011) - Dec 04, 2011
70 The Tree of Life (2011) - Dec 04, 2011
70 In Time (2011) - Dec 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mitsu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?