![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mitten | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2007
Location: USA
|

| 50 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Jul 17, 2010 |
| 55 | Sin City (2005) - Jul 17, 2010 |
| 75 | Sherlock Holmes (2009) - Jul 17, 2010 |
| 75 | Rear Window (1954) - Jul 17, 2010 |
| 60 | Mystery Men (1999) - Jul 17, 2010 |
| 45 | Superman Returns (2006) - Jul 17, 2010 |
| 70 | Trading Places (1983) - Jul 17, 2010 |
| 60 | Labyrinth (1986) - Jul 17, 2010 |
| 75 | Lilo & Stitch (2002) - Jul 17, 2010 |
| 45 | Back to the Future Part II (1989) - Jul 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |