![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mjd2011 | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: May 8, 2011
Location: USA
|

| 89 | Fargo (1996) - May 08, 2011 |
| 78 | The Crying Game (1992) - May 08, 2011 |
| 86 | Brokeback Mountain (2005) - May 08, 2011 |
| 82 | The Blues Brothers (1980) - May 08, 2011 |
| 5 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - May 08, 2011 |
| 88 | Groundhog Day (1993) - May 08, 2011 |
| 73 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - May 08, 2011 |
| 91 | The Terminator (1984) - May 08, 2011 |
| 78 | Speed (1994) - May 08, 2011 |
| 84 | Pulp Fiction (1994) - May 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |