Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mjjcellis
Movie Buff - 461 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2010
Location: Vancouver, Canada, Canada
Recent Rankings
76 Jackie Brown (1997) - Jun 21, 2011
68 WarGames (1983) - Jun 21, 2011
70 Constantine (2005) - Jun 21, 2011
70 Analyze That (2002) - Jun 21, 2011
82 Congo (1995) - Jun 21, 2011
65 xXx (2002) - Jun 21, 2011
90 Black Swan (2010) - Jun 02, 2011
80 Revolutionary Road (2008) - Apr 12, 2010
69 Hitman (2007) - Apr 12, 2010
89 Tropic Thunder (2008) - Apr 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mjjcellis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?