![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mjneal | |
![]() |
Cinema Addict - 1440 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | To Wong Foo Thanks for Everything, Julie Newmar (1995) - Aug 24, 2010 |
| 95 | Being John Malkovich (1999) - Aug 24, 2010 |
| 84 | Summer of Sam (1999) - Aug 24, 2010 |
| 85 | Rachel Getting Married (2008) - Aug 24, 2010 |
| 60 | The Black Dahlia (2006) - Aug 24, 2010 |
| 80 | 187 (1997) - Aug 24, 2010 |
| 70 | Dreamgirls (2006) - Aug 24, 2010 |
| 10 | An American Carol (2008) - Aug 24, 2010 |
| 77 | Dangerous Minds (1995) - Aug 24, 2010 |
| 90 | Wanted (2008) - Aug 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |