![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mjzmitravich | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2008
Location: Philadelphia, PA, USA
|

| 95 | Ocean's Thirteen (2007) - Dec 04, 2008 |
| 88 | The Village (2004) - Dec 04, 2008 |
| 0 | Bad Santa (2003) - Dec 04, 2008 |
| 8 | Bruce Almighty (2003) - Dec 04, 2008 |
| 8 | The War of the Roses (1989) - Dec 04, 2008 |
| 7 | The Firm (1993) - Dec 04, 2008 |
| 5 | Saw II (2005) - Dec 04, 2008 |
| 79 | Tomorrow Never Dies (1997) - Dec 04, 2008 |
| 8 | Jaws (1975) - Dec 04, 2008 |
| 70 | You've Got Mail (1998) - Dec 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |