Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mkavgaoglu
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2011
Location: Ankara, Turkey
Bio: Little things about me.
Recent Rankings
86 The Man from Earth (2007) - May 24, 2011
82 When Harry Met Sally... (1989) - Apr 24, 2011
81 Blue Valentine (2010) - Apr 24, 2011
92 Casablanca (1942) - Apr 07, 2011
80 Hero (2002) - Apr 07, 2011
70 Love Actually (2003) - Apr 07, 2011
79 Anger Management (2003) - Apr 07, 2011
82 The Illusionist (2006) - Apr 07, 2011
90 The Princess Bride (1987) - Apr 07, 2011
80 Vanilla Sky (2001) - Apr 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mkavgaoglu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?