Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mkerr
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Australia
Recent Rankings
87 Snatch (2000) - Aug 19, 2009
87 A History of Violence (2005) - Aug 19, 2009
80 Stranger Than Fiction (2006) - Aug 19, 2009
83 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 19, 2009
75 Men in Black II (2002) - Aug 19, 2009
80 Mad Max (1979) - Aug 19, 2009
79 I, Robot (2004) - Aug 19, 2009
88 The Terminator (1984) - Aug 19, 2009
80 From Russia with Love (1963) - Aug 19, 2009
82 The Three Musketeers (1993) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mkerr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?