![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
m_kramar | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2009
Location: Australia
|

| 30 | Amadeus (1984) - Jun 10, 2009 |
| 20 | The Motorcycle Diaries (2004) - Jun 10, 2009 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Jun 10, 2009 |
| 40 | City of God (2003) - Jun 10, 2009 |
| 100 | Children of Men (2006) - Jun 10, 2009 |
| 30 | The Pianist (2002) - Jun 10, 2009 |
| 50 | Saving Private Ryan (1998) - Jun 10, 2009 |
| 70 | Dogma (1999) - Jun 10, 2009 |
| 80 | Oldboy (2003) - Jun 10, 2009 |
| 30 | Girl, Interrupted (1999) - Jun 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |