mkslz

mkslz
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 9% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 09 Apr 2014
78 30% 12 Years a Slave (2013) - Rated 09 Apr 2014
73 16% Shame (2011) - Rated 09 Apr 2014
90 70% Wavelength (1967) - Rated 09 Apr 2014
76 23% Meshes of the Afternoon (1943) - Rated 09 Apr 2014
73 16% Spring Breakers (2013) - Rated 09 Apr 2014
28 0% Gravity (2013) - Rated 22 Mar 2014
76 23% Drive (2011) - Rated 22 Mar 2014
60 6% Inglourious Basterds (2009) - Rated 22 Mar 2014
65 10% Django Unchained (2012) - Rated 22 Mar 2014