Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mlaskus
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Poland
Recent Rankings
90 Sexmission (1984) - Aug 24, 2009
95 Dead Poets Society (1989) - Aug 24, 2009
95 Man of Iron (1981) - Aug 24, 2009
90 Blade Runner (1982) - Aug 24, 2009
85 WALL·E (2008) - Aug 24, 2009
75 The Bourne Identity (2002) - Aug 24, 2009
90 Lost in Translation (2003) - Aug 24, 2009
85 Scarface (1983) - Aug 24, 2009
85 Million Dollar Baby (2004) - Aug 24, 2009
75 Saving Private Ryan (1998) - Aug 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mlaskus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?