![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mlevandoski | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2010
Location: Tubarão, SC, Brazil
|
|
Bio: til exposed became my darker side
| |

| 85 | The Lovers (1958) - Apr 03, 2011 |
| 100 | Elevator to the Gallows (1958) - Mar 31, 2011 |
| 95 | Dancer in the Dark (2000) - Mar 26, 2011 |
| 85 | Pink Flamingos (1972) - Mar 26, 2011 |
| 90 | Encounters at the End of the World (2008) - Mar 26, 2011 |
| 90 | Autumn Sonata (1978) - Mar 23, 2011 |
| 90 | The Hunger (1983) - Mar 20, 2011 |
| 95 | Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (1981) - Mar 20, 2011 |
| 90 | Through a Glass Darkly (1961) - Mar 18, 2011 |
| 85 | Elvira, Mistress of the Dark (1988) - Mar 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |