![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mltanner | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Seattle, WA, USA
|
|
Bio: Enjoy dvd\'s, see only a few in theatre each year. Some tv programs on dvd
| |

| 86 | Coffee and Cigarettes (2003) - Jul 19, 2009 |
| 77 | Happy Gilmore (1996) - Jul 19, 2009 |
| 63 | Three Amigos! (1986) - Jul 19, 2009 |
| 66 | The Butterfly Effect (2004) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Jul 19, 2009 |
| 77 | Encino Man (1992) - Jul 19, 2009 |
| 70 | The Darjeeling Limited (2007) - Jul 19, 2009 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 19, 2009 |
| 95 | The NeverEnding Story (1984) - Jul 19, 2009 |
| 79 | Oliver Twist (2005) - Jul 19, 2009 |
| Actors | Steve Buscemi |
| Directors | Steve Buscemi |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |