![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mmessina1992 | |
![]() |
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 97 | District 9 (2009) - Sep 20, 2010 |
| 64 | The Big Lebowski (1998) - Sep 20, 2010 |
| 87 | Sunshine (2007) - Sep 20, 2010 |
| 96 | Frequency (2000) - Sep 20, 2010 |
| 98 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 20, 2010 |
| 87 | Taxi Driver (1976) - Sep 20, 2010 |
| 83 | The Wedding Singer (1998) - Sep 20, 2010 |
| 82 | Old School (2003) - Sep 20, 2010 |
| 84 | Deja Vu (2006) - Sep 20, 2010 |
| 79 | Speed (1994) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |