mocana

mocana
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 05 May 2012
Location: Newton, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like computers, pictures, and chickens.

more Recent Ratings

90 85% Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 May 2012
90 85% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 05 May 2012
65 12% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 05 May 2012
70 20% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 05 May 2012
80 49% Poltergeist (1982) - Rated 05 May 2012
55 4% Hook (1991) - Rated 05 May 2012
75 31% Tropic Thunder (2008) - Rated 05 May 2012
75 31% Collateral (2004) - Rated 05 May 2012
60 7% Antz (1998) - Rated 05 May 2012
70 20% Harvey (1950) - Rated 05 May 2012