![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mockcarr | |
![]() |
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2011
Location: Alexandria, VA, USA
|
|
Bio: I used to be indecisive, now I\'m not so sure...
| |

| 77 | Monsters, Inc. (2001) - Oct 15, 2011 |
| 78 | Brazil (1985) - Oct 15, 2011 |
| 70 | Cinderella Man (2005) - Oct 15, 2011 |
| 67 | Three Kings (1999) - Oct 15, 2011 |
| 88 | A Christmas Story (1983) - Oct 15, 2011 |
| 68 | Shutter Island (2010) - Oct 15, 2011 |
| 68 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 15, 2011 |
| 55 | Independence Day (1996) - Oct 15, 2011 |
| 69 | A History of Violence (2005) - Oct 15, 2011 |
| 75 | Schindler's List (1993) - Oct 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |