![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mock_turtle | |
![]() |
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: i dont know much
| |

| 80 | Kick-Ass (2010) - Jul 23, 2010 |
| 70 | Shrink (2009) - Apr 12, 2010 |
| 75 | The Road (2009) - Apr 12, 2010 |
| 90 | Waking Life (2001) - Feb 07, 2010 |
| 70 | Avatar (2009) - Feb 07, 2010 |
| 80 | The Legend of the Suram Fortress (1984) - Jun 22, 2009 |
| 75 | Sunset Blvd. (1950) - Jun 22, 2009 |
| 70 | Bliss (2007) - Jun 22, 2009 |
| 80 | Apocalypto (2006) - Jun 22, 2009 |
| 80 | Waltz with Bashir (2008) - Jun 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |