Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
modernape
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2009
Location: UK
Recent Rankings
90 Trainspotting (1996) - Aug 07, 2010
90 The Burning Plain (2008) - Aug 07, 2010
75 Revolutionary Road (2008) - Aug 07, 2010
80 The Road (2009) - Aug 07, 2010
80 Amores Perros (2000) - Jan 22, 2010
90 Jacob's Ladder (1990) - Jan 22, 2010
70 Donnie Darko (2001) - Jan 22, 2010
5 Somers Town (2008) - Dec 17, 2009
95 Paris, Texas (1984) - Nov 21, 2009
90 Into the Wild (2007) - Nov 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with modernape. Why not go rank more films, then come back and check it out again?