![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
modnar | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Dade City, Florida, USA
|

| 79 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Broken Arrow (1996) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Hitch (2005) - Aug 18, 2009 |
| 44 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 18, 2009 |
| 79 | Darkman (1990) - Aug 18, 2009 |
| 76 | Dolores Claiborne (1995) - Aug 18, 2009 |
| 35 | Wayne's World 2 (1993) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Batman (1989) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Clerks II (2006) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |