![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
modsteven | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2006
Location: New Zealand
|

| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Movie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Breakfast Club (1985) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Coffee and Cigarettes (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |