![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
module64 | |
![]() |
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2010
Location: Colombia
|

| 50 | Spider-Man 3 (2007) - Aug 22, 2010 |
| 55 | Spider-Man (2002) - Aug 22, 2010 |
| 50 | Space Jam (1996) - Aug 22, 2010 |
| 30 | Rush Hour (1998) - Aug 22, 2010 |
| 85 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 22, 2010 |
| 40 | Paranormal Activity (2009) - Aug 22, 2010 |
| 10 | Monster House (2006) - Aug 22, 2010 |
| 10 | Madagascar (2005) - Aug 22, 2010 |
| 75 | The Jungle Book (1967) - Aug 22, 2010 |
| 2 | Jumper (2008) - Aug 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |