Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
moe_d
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
100 Seven (1995) - Aug 19, 2009
Mini-Review: Awesome movie!
100 No Country for Old Men (2007) - Aug 19, 2009
Mini-Review: OH HELL YEAH!
100 American History X (1998) - Aug 19, 2009
Mini-Review: Damn good movie!!
75 The Karate Kid (1984) - Aug 18, 2009
Mini-Review: Good 80's flick!
100 Meet the Fockers (2004) - Aug 18, 2009
Mini-Review: Funny as HELL!
100 I, Robot (2004) - Aug 18, 2009
Mini-Review: Awesome movie!
85 Alien: Resurrection (1997) - Aug 18, 2009
Mini-Review: Oh Yeah!
100 First Blood (1982) - Aug 18, 2009
Mini-Review: HELL YEAH!
40 Me, Myself & Irene (2000) - Aug 18, 2009
Mini-Review: Meh..
85 Shark Tale (2004) - Aug 18, 2009
Mini-Review: Cool kids flick!
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with moe_d. Why not go rank more films, then come back and check it out again?