![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
moedeldiho | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: May 22, 2011
Location: Germany
|

| 85 | Die Hard (1988) - Jun 06, 2011 |
| 70 | Elizabethtown (2005) - Jun 06, 2011 |
| 80 | Blow (2001) - Jun 06, 2011 |
| 80 | Predator (1987) - Jun 06, 2011 |
| 85 | The Shining (1980) - Jun 06, 2011 |
| 85 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 06, 2011 |
| 75 | Dune (1984) - Jun 06, 2011 |
| 70 | Avatar (2009) - Jun 06, 2011 |
| 75 | Aeon Flux (2005) - Jun 06, 2011 |
| 60 | Airplane! (1980) - Jun 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |