Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mogizzle
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Blue Valentine (2010) - Feb 05, 2011
89 This Is Spinal Tap (1984) - Feb 05, 2011
95 Never Let Me Go (2010) - Feb 05, 2011
90 Black Swan (2010) - Dec 30, 2010
87 Ready to Wear (1994) - Dec 18, 2010
92 Le Samouraļ (1967) - Dec 18, 2010
97 Cinema Paradiso (1988) - Dec 18, 2010
93 25th Hour (2002) - Dec 18, 2010
88 Primer (2004) - Dec 18, 2010
89 Inception (2010) - Dec 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mogizzle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?