mograth1
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out mograth1's...
87 70% | Something's Gotta Give (2003) - Rated 26 Oct 2008 |
84 61% | Waitress (2007) - Rated 26 Oct 2008 |
70 24% | Ghostbusters (1984) - Rated 26 Oct 2008 |
87 70% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 26 Oct 2008 |
68 18% | Stuart Little (1999) - Rated 26 Oct 2008 |
83 55% | Jerry Maguire (1996) - Rated 26 Oct 2008 |
97 97% | Remember the Titans (2000) - Rated 26 Oct 2008 |
82 51% | The Birdcage (1996) - Rated 26 Oct 2008 |
93 88% | Transformers (2007) - Rated 26 Oct 2008 |
98 99% | Schindler's List (1993) - Rated 26 Oct 2008 |