Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mogwai
Film Freak - 543 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Inception (2010) - Sep 11, 2010
83 Kick-Ass (2010) - Sep 11, 2010
80 Grave of the Fireflies (2005) - Jan 24, 2010
78 Tôkyô sonata (2008) - Jan 24, 2010
85 The Longest Day (1962) - Jan 24, 2010
75 A Prophet (2009) - Jan 24, 2010
80 The Hangover (2009) - Dec 26, 2009
90 Pom Poko (1994) - Oct 11, 2009
89 Waltz with Bashir (2008) - Oct 11, 2009
80 Up (2009) - Oct 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mogwai. Why not go rank more films, then come back and check it out again?