Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mohsen_jh
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2011
Location: Vancouver, BC, Canada
Recent Rankings
90 Melancholia (2011) - Jan 21, 2012
85 Carnage (2011) - Jan 21, 2012
80 A Simple Plan (1998) - Dec 29, 2011
80 Recount (2008) - Dec 29, 2011
90 In Bruges (2008) - Sep 17, 2011
80 Drive (2011) - Sep 17, 2011
80 The Life of David Gale (2003) - Sep 17, 2011
80 The Edge of Heaven (2007) - Sep 17, 2011
90 Underground (1995) - Sep 17, 2011
85 The Dark Knight (2008) - Sep 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mohsen_jh. Why not go rank more films, then come back and check it out again?