moizabug

moizabug
Film Freak - 610 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2013
Location: Wairarapa, North Island, New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Author, Screenwriter, Game Designer, Comic Book Artist.
For my rankings: Anything tier 6-10 it's safe to assume that I like it.

more Recent Ratings

78 66% Cube (1997) - Rated 08 Mar 2014
30% Sunshine (2007) - Rated 07 Mar 2014
100 95% Sunshine (1999) - Rated 07 Mar 2014
10 32% The Master (2012) - Rated 07 Mar 2014
11% Envy (2004) - Rated 06 Mar 2014
100 95% Bringing Out the Dead (1999) - Rated 26 Nov 2013
50 47% The Insider (1999) - Rated 19 Oct 2013
80 73% Serpico (1973) - Rated 19 Oct 2013
45 44% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 19 Oct 2013
60 54% House on Haunted Hill (1999) - Rated 18 Oct 2013