![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mokwella | |
![]() |
Movie Buff - 383 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2012
Location: Irvine, California, USA
|
|
Bio: IT Guy
| |

| 75 | Hot Tub Time Machine (2010) - Jan 11, 2012 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 11, 2012 |
| 74 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jan 11, 2012 |
| 80 | Diamonds Are Forever (1971) - Jan 11, 2012 |
| 40 | Futurama: Bender's Big Score (2007) - Jan 11, 2012 |
| 22 | Clerks II (2006) - Jan 11, 2012 |
| 45 | Bird on a Wire (1990) - Jan 11, 2012 |
| 86 | Old Yeller (1957) - Jan 11, 2012 |
| 69 | I, Robot (2004) - Jan 11, 2012 |
| 87 | Cars (2006) - Jan 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |