![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
moltenuniver | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2009
Location: USA
|

| 84 | Dracula (1992) - Sep 18, 2009 |
| 75 | Child's Play 2 (1990) - Sep 18, 2009 |
| 70 | RoboCop 3 (1993) - Sep 18, 2009 |
| 87 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Sep 18, 2009 |
| 90 | Hostel (2005) - Sep 18, 2009 |
| 75 | The Witches (1990) - Sep 18, 2009 |
| 92 | Jaws (1975) - Sep 18, 2009 |
| 87 | Freaks (1932) - Sep 18, 2009 |
| 60 | Snakes on a Plane (2006) - Sep 18, 2009 |
| 55 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Sep 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |