![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
momer | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2009
Location: USA
|

| 75 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 03, 2009 |
| 80 | Million Dollar Baby (2004) - Nov 03, 2009 |
| 85 | Jumanji (1995) - Nov 03, 2009 |
| 80 | Crash (2005) - Nov 03, 2009 |
| 80 | Remember the Titans (2000) - Nov 03, 2009 |
| 75 | Napoleon Dynamite (2004) - Nov 03, 2009 |
| 70 | The Mummy Returns (2001) - Nov 03, 2009 |
| 85 | Blood Diamond (2006) - Nov 03, 2009 |
| 75 | Sphere (1998) - Nov 03, 2009 |
| 80 | Babe (1995) - Nov 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |