momf123

momf123
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2011
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% Rain Man (1988) - Rated 10 Aug 2011
90 79% Good Will Hunting (1997) - Rated 10 Aug 2011
85 47% Closer (2004) - Rated 10 Aug 2011
85 47% Star Trek (2009) - Rated 10 Aug 2011
90 79% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Aug 2011
85 47% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Aug 2011
90 79% The Godfather (1972) - Rated 10 Aug 2011
85 47% A Beautiful Mind (2001) - Rated 10 Aug 2011
75 9% True Lies (1994) - Rated 10 Aug 2011
85 47% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Aug 2011