Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
momo
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Recent Rankings
30 Child's Play (1988) - Aug 20, 2007
60 Carrie (1976) - Aug 20, 2007
90 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 20, 2007
75 Blade: Trinity (2004) - Aug 20, 2007
50 Alien 3 (1992) - Aug 20, 2007
70 Dark Water (2005) - Aug 20, 2007
75 Event Horizon (1997) - Aug 20, 2007
50 Psycho (1960) - Aug 20, 2007
75 Jaws: The Revenge (1987) - Aug 20, 2007
99 From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 20, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with momo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?