Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mondo idiot
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2011
Location: UK
Recent Rankings
90 Moon (2009) - Dec 18, 2011
90 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 18, 2011
90 Aliens (1986) - Dec 18, 2011
90 Alien (1979) - Dec 18, 2011
55 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Dec 18, 2011
70 Alien 3 (1992) - Dec 18, 2011
90 Shaun of the Dead (2004) - Dec 18, 2011
90 The Road (2009) - Dec 18, 2011
90 Let the Right One In (2008) - Dec 18, 2011
90 Knocked Up (2007) - Dec 18, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mondo idiot. Why not go rank more films, then come back and check it out again?