![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
monkey | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2006
Location: USA
|

| 50 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 10 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Antitrust (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Barbershop (2002) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Barbershop 2: Back in Business (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Beyond the Sea (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |