![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
monkeybone | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2009
Location: Brazil
|

| 89 | Amores Perros (2000) - Nov 14, 2009 |
| 90 | Elite Squad (2007) - Nov 14, 2009 |
| 88 | Lost Highway (1997) - Nov 14, 2009 |
| 89 | Inland Empire (2006) - Nov 14, 2009 |
| 87 | Jurassic Park (1993) - Nov 14, 2009 |
| 80 | Die Hard (1988) - Nov 14, 2009 |
| 87 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 17, 2009 |
| 83 | The Doors (1991) - Aug 17, 2009 |
| 90 | Taxi Driver (1976) - Aug 17, 2009 |
| 88 | The Shining (1980) - Aug 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |